• KOMUNIKAT 6/2021

W okresie od 12 kwietnia 2021 r. do 18 kwietnia 2021 r.:

1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

Warsztaty teatralne kl. a w CK MUZA, w Lubinie pt: „Być albo nie być – czyli podstawy warsztatu aktora: jak mnie słychać, jak mnie widać?”.

thumb

Dnia 17.02.2015r. uczniowie klasy I a uczestniczyli w warsztatach teatralnych w CK MUZA, w Lubinie. Tematem warsztatów było:
„Być albo nie być – czyli podstawy warsztatu aktora:
jak mnie słychać, jak mnie widać?”. Podczas ćwiczeń aktorskich uczniowie nabywali umiejętności sztuki improwizacji, współpracy na scenie w zespole klasowym,
a jednocześnie rozwijali swoje zainteresowania teatrem. Towarzysząca warsztatom dobra zabawa umożliwiła każdemu dziecku odkryć w sobie własną twórczość, oryginalność.

thumb (2)

thumb (4)