• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Warsztaty plastyczno –techniczne w czytelni szkolnej

Uczniowie klas czwartych wzięli udział w warsztatach plastyczno – technicznych „Zakładki do książek dla pierwszaków”. Warsztaty zostały zorganizowane w czytelni szkolnej.

Uczestnicy otrzymali materiały niezbędne do wykonania zakładek, organizatorki wyjaśniły sposób wykonania prac, a dzieci w trakcie 2 godzin lekcyjnych samodzielnie wykonały oryginalne zakładki. Wszystkie zakładki, które powstały w trakcie warsztatów zostaną wręczone uczniom kl. I w trakcie uroczystości pasowania na czytelnika.