Warsztaty plastyczno- techniczne pt. „W świątecznym nastroju” przeprowadzonych w klasie IV b.

 

          5 grudnia 2017r. w godz. 14.30- 16.00 zostały przeprowadzone w klasie IV b warsztaty pt. „W świątecznym nastroju”. Celem zajęć było poszerzenie i utrwalanie wiadomości związanych z tradycjami świątecznymi. W zajęciach uczestniczyło 14 uczniów. Prowadzący zajęcia- Mariola Boroń. Podczas dwugodzinnych zajęć uczniowie wykonywali według instrukcji ozdobne pudełeczka na świąteczne prezenciki, a w drugiej części zajęć biżuterię z  namoczonych wcześniej goździków. W bardzo miłej atmosferze  pracowali nad zadaniem, a efekty były pomysłowe i zachwycające. Dzięki trudowi i zaangażowaniu uczestników powstały prześliczne prace. Po zakończeniu warsztatów wszyscy mieli również okazję uczestniczyć w degustacji owocowych herbatek,  przygotowanych przez wychowawczynię p. Jolantę Sobczyk.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.