• KOMUNIKAT  9/2021

  POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

  Od 04 maja 2021 r.:

  Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

  Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

  Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

  Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

  Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Warsztaty o zdrowym żywieniu w klasach siódmych.

Dnia 13 listopada 2018 roku klasy siódme wzięły udział w warsztatach na temat zdrowego odżywania się. Uczniowie dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy na temat jedzenia. Zostali uświadomieni jak ważne jest śniadanie oraz co warto włączyć do diety, a czego raczej unikać. W czasie zajęć dowiedzieli się również jak czytać skład produktów i dlaczego warto to robić. Na zakończenie uczniowie otrzymali zdrowe przekąski, które degustowali na godzinie z wychowawcą. Większość jednogłośnie stwierdziła, że zdrowe wcale nie znaczy gorsze. Od dziś uczniowie będą świadomymi konsumentami.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.