• KOMUNIKAT  9/2021

  POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

  Od 04 maja 2021 r.:

  Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

  Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

  Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

  Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

  Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Warsztaty kulinarne w Restauracji Uniwersyteckiej

Dnia 24.01.2020 r., po raz kolejny gościliśmy w Restauracji Uniwersyteckiej, która daje nam możliwość pracy w innych, ciekawych warunkach  pod okiem Szefa Kuchni.

Uczestnicy koła samodzielnie przygotowywali pizze wg własnej kompozycji. Warsztaty w terenie, dodatkowo wpłynęły na wykształcenie wśród dzieci podstawowych umiejętności takich jak: zasady właściwego zachowania w miejscach użyteczności publicznej, naukę składania zamówienia, wybór zdrowych produktów – edukacja zdrowotna, nauka posługiwania się pieniędzmi, sztuka prowadzenia kulturalnej rozmowy, zasady savoir vivre, wdrażanie do bezpiecznej drogi oraz elementy doradztwa zawodowego. Dziękujemy właścicielom Restauracji za możliwość nauki w tak ciekawym miejscu.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.