Warsztaty kulinarne w Restauracji Uniwersyteckiej

Dnia 24.01.2020 r., po raz kolejny gościliśmy w Restauracji Uniwersyteckiej, która daje nam możliwość pracy w innych, ciekawych warunkach  pod okiem Szefa Kuchni.

Uczestnicy koła samodzielnie przygotowywali pizze wg własnej kompozycji. Warsztaty w terenie, dodatkowo wpłynęły na wykształcenie wśród dzieci podstawowych umiejętności takich jak: zasady właściwego zachowania w miejscach użyteczności publicznej, naukę składania zamówienia, wybór zdrowych produktów – edukacja zdrowotna, nauka posługiwania się pieniędzmi, sztuka prowadzenia kulturalnej rozmowy, zasady savoir vivre, wdrażanie do bezpiecznej drogi oraz elementy doradztwa zawodowego. Dziękujemy właścicielom Restauracji za możliwość nauki w tak ciekawym miejscu.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.