• KOMUNIKAT  9/2021

  POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

  Od 04 maja 2021 r.:

  Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

  Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

  Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

  Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

  Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Warsztaty krawieckie w klasie IV d.


W piątek 7 grudnia 2018 roku w ramach Banku Kadr uczniowie klasy IV d poznali zawód krawca. Pani Justyna mama jednego z uczniów z zawodu krawcowa, przeprowadziła warsztaty świąteczne. Na początku opowiedziała nam w jaki sposób można wykonać efektowne ozdoby. Mama Tomka przyniosła na wzór elementy zdobnicze, które wykonała samodzielnie. W ramach zajęć dzieci mieli do wykonania choinkę. Każdy ozdabiał samodzielnie swoje drzewko. Była to świetna zabawa. 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.