Warsztaty dydaktyczno-wypoczynkowe w Domu Wczasów Dziecięcych w Przemkowie uczniów klasy III b

W dniach 20- 22 listopada 2017 r. uczniowie klasy III b pod opieką wychowawcy R. Janczak uczestniczyli w turnusie dydaktyczno-wypoczynkowym w Przemkowie. Dzieci uczestnicząc w różnorodnych zajęciach poszerzali swoją wiedzę i umiejętności w zakresie edukacji polonistycznej, przyrodniczej, muzycznej i społecznej.  „ Wyprawa odkrywców” do przemkowskiego lasu w poszukiwaniu oznak późnej jesieni była okazją do obserwacji przyrody  i prezentacji  uczniowskich wiadomości związanych z życiem roślin i zwierząt. Uczniowie uczestniczyli w warsztatach; Kolorowe mydełka,  Piernikowy świat Wandzi oraz Jesienne zakładki do książek. Wszyscy  chętnie i aktywnie  brali udział we wszystkich  prowadzonych zajęciach, które były okazją do pogłębienia swojej wiedzy, rozwijania zainteresowań, nabywania wiadomości „ inaczej”, oraz do lepszego wzajemnego poznania się.