• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Warsztaty dekoracji świątecznych.

W piątek 13 grudnia 2019 r. w klasie 2 c pod czujnym okiem wychowawcy klasy pani Natalii Struskiej i nauczyciela wspomagającego pani Małgorzaty Drankiewicz odbyły się warsztaty dekorowania świątecznych ozdób. Dzieci stworzyły przepiękne ozdoby świąteczne w postaci wianków na drzwi swoich domów. Warsztaty bożonarodzeniowe to wyjątkowa okazja, aby nie tylko poczuć magię świąt, ale też zintegrować się z grupą. Uczniowie chętnie współpracowali i dzielili się swoimi pomysłami. W czasie warsztatów śpiewali wspólnie kolędy.

Natalia Struska