• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Warsztaty Bezpiecznego Internetu CHECK IT w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady ,,Zwolnieni z Teorii” dla kl. IV-VI

14 maja 2018 r. odbyły się w naszej szkole warsztaty ,,CHECK IT”   dla uczniów klas IV-VI dotyczące  BEZPIECZNEGO KORZYSTANIA Z INTERNETU  oraz zagrożeń, jakie czyhać mogą na dzieci w ogólnoświatowej sieci. Zajęcia prowadzone były przez uczniów  I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Lubinie realizatorów projektu Bezpiecznego Internetu CHECK IT w ramach  Ogólnopolskiej Olimpiady Zwolnieni z Teorii.

Spotkanie miało na celu uświadomienie słuchaczom że nie wszystkie informacje umieszczane w Internecie są prawdziwe oraz jak najprościej sprawdzić ich autentyczność. Uczniowie przy okazji warsztatów dowiedzieli się na co  powinni uważać odwiedzając różne strony WWW. Całość podsumowana została  interaktywnym quizem z nagrodami na platformie Kahoot .

Koordynator spotkania Mariusz Bobeła