W sobotę 28 listopada 2015r. w Grębocicach odbył się Turniej Piłki Siatkowej organizowany przez Związek Gmin Zagłębia Miedziowego.

 W sobotę 28 listopada 2015r. w  Grębocicach odbył się Turniej Piłki Siatkowej organizowany przez Związek Gmin Zagłębia Miedziowego. Rywalizacja odbyła się na wysokim poziomie zarówno sportowym jak i organizacyjnym. Turniej  rozgrywano                       w systemie „każdy z każdym”  do dwóch wygranych setów. Spotkania niejednokrotnie dostarczały wielu ciekawych akcji oraz siatkarskich wymian. W grze można było zobaczyć zaangażowanie oraz poświęcenie o każdy punkt. Wszystkim uczestnikom turnieju należą się słowa uznania za udział w zawodach, zaangażowanie, walkę do ostatniego punktu oraz za ducha fair –play w jakim rozgrywane były zawody.   Dodatkową motywacją do dobrej gry były bardzo atrakcyjne nagrody ufundowane przez Związek Gmin Zagłębia Miedziowego.

Reprezentacja dziewcząt zajęła III miejsce,  w składzie:         

lemiesz Hanna VI a, Maciak Karolina VI a, Pastuszak Kornelia VI a, Habas Dominika VI a, Wrona Aleksandra VI a, Lepa Roksana VI  c, Buczma Lena VI  c, Bosacka Oliwia VI  c, Smereczniak Karolina VI c, Jakubowicz Oliwia VI b

 Reprezentacja chłopców zajęła I miejsce,  w składzie:

Sikora Karol VI a, Kisiecki Gracjan VI a, Sadowski Marcel VI a, Karp Robert VI b, Maziarz Michał VI b, Giełażyn Krzysztof VI b, Kowal Jakub VI b, Bąk Hubert VI c, Mazurek Kornel VI c.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.