W sobotę 16 listopada na strzelnicy pneumatycznej LOK Lubin odbyły się Okręgowe Zawody Strzeleckie „Puchar Jesieni” kończące IV edycję Turnieju „4 Pory Roku”.

W sobotę 16 listopada na strzelnicy pneumatycznej LOK Lubin odbyły się Okręgowe Zawody Strzeleckie „Puchar Jesieni” kończące IV edycję Turnieju „4 Pory Roku”.

Na imprezę zjechali zawodnicy renomowanych dolnośląskich klubów z m.in. Złotoryi, Jawora, Lubina, Legnicy, Głogowa, Polanicy Zdrój oraz Polkowic. W zawodach wzięła też udział reprezentacja naszej szkoły, tradycyjnie już najmłodsi uczestnicy zawodów.

 

W konkurencjach startowali obok siebie seniorzy i juniorzy (do 19 roku życia). Wszyscy klasyfikowani byli według wyniku (klasyfikacja ogólna) z późniejszym uwzględnieniem kategorii wiekowej. 

          Reprezentanci naszej szkoły dali z siebie wszystko i tak w „Pucharze Jesieni” w pistolecie pneumatycznym  w klasyfikacji juniorek Dominika Jarzynka zajęła I miejsce, zaś Mikołaj Zarzycki w klasyfikacji juniorów II miejsce. W karabinie pneumatycznym IV miejsce w klasyfikacji juniorek przypadło w udziale Amelii Pawłowskiej. Bardzo ładny wynik strzeliła debiutantka Karina Karpova z klasy VI a. Choć nie zajęła żadnego miejsca na podium (VI lokata) to ze względu na jej wiek i brak doświadczenia (ćwiczy dopiero od października) jej postawa i wyniki rokują bardzo dobrze na przyszłość.

            Ponieważ była to ostatnia część turnieju „4 Pory Roku” jury podsumowało wyniki całorocznych zmagań. I tak wśród pistoleciarzy w kategorii juniorek I miejsce wystrzelała Dominika Jarzynka- najmłodsza pistoleciara turnieju, zaś wśród juniorów II miejsce przypadło Mikołajowi Zarzyckiemu. W kategorii seniorek Dominika zajęła IV miejsce a Mikołaj VI wśród seniorów. Wśród karabiniarzy Amelia Pawłowska zajęła III miejsce w klasyfikacji juniorek oraz III w klasyfikacji seniorek. Wszystkim naszym reprezentantom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.