W sali uwalniania emocji już pracujemy z dziećmi.

 

Odbywają się tutaj zajęcia specjalistyczne w celu stymulacji wielozmysłowej, relaksacji , odreagowania różnorodnych emocji nagromadzonych w ciągu dnia. Nasza sala podzielona jest na strefy pracy pod kątem realizacji indywidualnych potrzeb ucznia. W skład wyposażenia sali wchodzą zestawy świetlne m.in. światłowody, kosmiczny rzutnik, duży obraz 3D morskie głębiny, pływające rybki, suchy basen , sprzęt do stymulacji czucia głębokiego, hamak, namiot tipi, materace, klocki magnetyczne. Mamy również ścieżki sensoryczne oraz rękawy sensoryczne, piasek terapeutyczny do ćwiczeń motoryki małej i wiele innych ciekawych urządzeń. Sala prowadzona w tonacji spokojności z elementami muzykoterapii i przygaszonych świateł oddaje dodatkowo niepowtarzalny klimat. Zajęcia w sali prowadzą nauczyciele specjaliści z odpowiednim przygotowaniem.

 

Kolumna babelkowa z rybkami
Kolumna babelkowa z rybkami
Piaskownica terapeutyczna
Piaskownica terapeutyczna
Sciezka sensoryczna, bujak, lampy led w sali uwalniania emocji
Sciezka sensoryczna, bujak, lampy led w sali uwalniania emocji
Bookmark the permalink.

Comments are closed.