W piątek szóstego maja w Gimnazjum nr 7 we Wrocławiu nastąpiło uroczyste zakończenie VI Dolnośląskiego Konkursu Dziennikarskiego.

W piątek szóstego maja w Gimnazjum nr 7 we Wrocławiu nastąpiło uroczyste zakończenie VI Dolnośląskiego Konkursu Dziennikarskiego. W gronie laureatów konkursu znalazła się uczennica naszej szkoły Wiktoria Rożek z klasy VI c.  Wiktoria wystartowała w kategorii fotoreportaż, w której to zajęła III miejsce. Fotografia jest mocną stroną Wiktorii a swoje pasje związane z tą dziedziną sztuki uczennica rozwija podczas zajęć koła fotograficznego prowadzonych w naszej placówce.

            Zgodnie z zwyczajem panującym podczas rozdania nagród w/w konkursu jurorzy omawiali prace poszczególnych laureatów uzasadniając tym samym swoją ocenę. Fotoreportaż Wiktorii w ich opinii urzekł nastrojem i doskonałą techniką wykonania a przede wszystkim tematem, którym były zajęcia strzeleckie na które uczęszcza i osoba jednego z jej trenerów paraolimpijczyka Filipa Rodzika. Praca składała się z 10 czarno-białych zdjęć powiększonych do formatu 20×30 wraz z ich opisem.

 

Opiekun: Marcin Zarzycki

Bookmark the permalink.

Comments are closed.