W naszej szkole ruszyła akcja pod hasłem ,,Roztańczona Przerwa”.

xxc

Od października  2015 r. w naszej szkole ruszyła akcja pod hasłem   Roztańczona Przerwa, której celem jest zainteresowanie uczniów  sposobami aktywnego spędzania przerw. Szkolne przerwy między lekcjami nie muszą być zawsze takie same. Scenariusz może być zupełnie inny: zamiast nieznośnego dla uszu gwaru – skoczne melodie najnowszych hitów, zamiast biegania po korytarzach – aerobik czy taniec w rytm muzyki, zamiast monotonii – radość ze wspólnej zabawy w gronie rówieśników.

W tym celu w na jednej z długich przerw  spotykamy się na II piętrze na korytarzu, żeby wspólnie bawić się, trochę pośpiewać i potańczyć.

Za przygotowanie comiesięcznej „Roztańczonej przerwy” odpowiadają  uczniowie klas V c.

Do wspólnej zabawy serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów, młodszych i starszych,  a także nauczycieli!!!

Spotkana z książka 075 Spotkana z książka 082

Bookmark the permalink.

Comments are closed.