• KOMUNIKAT  9/2021

  POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

  Od 04 maja 2021 r.:

  Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

  Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

  Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

  Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

  Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

W dniach od 17 do 23 marca 2016 r. TPD „Iskierka” zorganizowało w naszej szkole kolejną akcję pod hasłem:„Świąteczne kartki do dzieci z Marzycielskiej Poczty”.

W dniach od 17 do 23 marca 2016 r. TPD „Iskierka” zorganizowało w naszej szkole kolejną akcję pod hasłem: „Świąteczne kartki do dzieci z Marzycielskiej Poczty”.  Uczniowie z kl. I d, II a, II b, II c, II d, III c  z wychowawczyniami, uczniowie kl. V a i V d pod opieką pań polonistek oraz członkowie Szkolnego Koła Caritas z opiekunkami, wykonali wielkanocne kartki do wybranych podopiecznych „Marzycielskiej Poczty”.  Wysłaliśmy 8 wielkich kopert, zapakowanych po brzegi w kartki pełne kicających zajączków, słodkich baranków, żółtych kurczaczków i barwnych pisanek, a także ponad 50 listów.

Dziękujemy wszystkim za ich zaangażowanie.

Organizatorzy

Bookmark the permalink.

Comments are closed.