W dniach od 14 listopada do 18 listopada 2016 roku uczniowie klasy III a i III b pod opieką pani Ewy Mielniczek, pani Anety Kurowskiej, pani Marty Dziadyk, pani Doroty Hass uczestniczyli w obozie językowym „EuroWeek – Szkoła Liderów” w Międzygórzu.

IIIa i IIIb na obozie językowym „EuroWeek – Szkoła Liderów” w Międzygórzu

W dniach od 14 listopada  do 18 listopada 2016 roku uczniowie klasy III a i III b pod opieką pani  Ewy Mielniczek, pani Anety Kurowskiej, pani Marty Dziadyk, pani Doroty Hass uczestniczyli w obozie językowym „EuroWeek – Szkoła Liderów” w Międzygórzu. Zajęcia w formie interaktywnych warsztatów prowadzone były w języku angielskim przez wolontariuszy z  Indonezji, Indii,  Wietnamu, Dominikany, Ekwadoru, Nepalu, Kenii, Chin,  Serbii i Turcji. Obóz obejmował 4 bloki tematyczne: „Europa i kraje wolontariuszy” (uczniowie poznawali kulturę danego kraju, charakterystyczne potrawy, zwyczaje, stroje ludowe), „Praca w grupie” (zadaniem było wymyślenie państwa, flagi, języka, waluty, hymnu i słownictwa codziennego), „Kultura, taniec i muzyka” (wolontariusze uczyli tańców narodowych swojego państwa), „Zabawy z wolontariuszami” (uczniowie mieli możliwość bezpośredniego kontaktu z wolontariuszami). Ewaluacją pracy na obozie były prezentacje przygotowane przez grupy uczniów pod kierunkiem opiekunów. Dzieci wróciły z wycieczki uradowane, bogatsze o zdobytą wiedzę i zawarte przyjaźnie z wolontariuszami.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.