W dniach 30 listopada, 4 grudnia oraz 7 grudnia 2018 r. nasza szkoła wraz z Radą Rodziców organizowała Warsztaty Rękodzieła na których wykonywano bombki zdobione techniką decoupage.

Celem zajęć była popularyzacja pięknej tradycji wykonywania ozdób bożonarodzeniowych, rozwijanie talentów plastycznych oraz integracja społeczności szkolnej. W zajęciach brali udział uczniowie, rodzice oraz nauczyciele, a także inne zainteresowane osoby. Wszyscy chętni z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w warsztatach, które koordynowała i prowadziła pani Monika Małachowska. Na warsztatach panowała wesoła, świąteczna atmosfera, a czas dodatkowo umilała wspólna świąteczna herbatka,  kawa oraz słodkości.Te wspólne popołudnia dały wszystkim dużo radości oraz wiele nowych doświadczeń, umiejętności. 
Dziękujemy wszystkim osobom, które uczestniczyły w warsztatach i przygotowaniach!
Wszystkie ozdoby wykonane na warsztatach zostały przekazane na świąteczny kiermasz organizowany przez Radę Rodziców naszej szkoły.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z  warsztatów.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.