• KOMUNIKAT  9/2021

  POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

  Od 04 maja 2021 r.:

  Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

  Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

  Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

  Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

  Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

W dniach 25.11. – 6.12.2019 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Polkowicach została przeprowadzona zbiórka darów rzeczowych w ramach akcji „Podaruj prezent na Święta małym pacjentom Przylądka Nadziei”.

dav

Pomysłodawczynią zbiórki była Maja Trastulli z kl. Vc – członek Samorządu Uczniowskiego, której rodzina współpracuje z fundacją „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” (organizatorem ogólnopolskiej zbiórki). Koordynatorkami zbiórki były panie: Jolanta Sobczyk i Marta Kucharczyk

Uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły bardzo chętnie włączyli się do akcji przynosząc: zabawki, gry planszowe, puzzle, książki, grzechotki, ubrania dla niemowląt, kubki termiczne, ciastolinę, koraliki, klocki konstrukcyjne itp. Zbiórka cieszyła się dużym zainteresowaniem, czego dowodem była bardzo duża ilość darów. Wszystkie prezenty rodzice Mai Trastulli zawieźli do Wrocławia do siedziby fundacji.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.