W dniach 25.11. – 6.12.2019 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Polkowicach została przeprowadzona zbiórka darów rzeczowych w ramach akcji „Podaruj prezent na Święta małym pacjentom Przylądka Nadziei”.

dav

Pomysłodawczynią zbiórki była Maja Trastulli z kl. Vc – członek Samorządu Uczniowskiego, której rodzina współpracuje z fundacją „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” (organizatorem ogólnopolskiej zbiórki). Koordynatorkami zbiórki były panie: Jolanta Sobczyk i Marta Kucharczyk

Uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły bardzo chętnie włączyli się do akcji przynosząc: zabawki, gry planszowe, puzzle, książki, grzechotki, ubrania dla niemowląt, kubki termiczne, ciastolinę, koraliki, klocki konstrukcyjne itp. Zbiórka cieszyła się dużym zainteresowaniem, czego dowodem była bardzo duża ilość darów. Wszystkie prezenty rodzice Mai Trastulli zawieźli do Wrocławia do siedziby fundacji.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.