UWAGA !!! WYJĄTKOWA PROMOCJA DLA UCZNIÓW KLAS V : ODPOWIEDŹ ŚPIEWAJĄCA.

Naucz się tekstu jednej z piosenek T-raperów znad Wisły o dowolnie wybranym władcy Polski i zaśpiewaj ją (można fałszować) lub zarecytuj przed klasą.

        Jeśli znasz tekst i bezbłędnie go odtworzysz otrzymasz piątkę z odpowiedzi ustnej.

        Jeśli masz zacięcie artystyczne i zadatki na „wodzireja” możesz spróbować stworzyć własną interpretację muzyczną piosenki np. w stylu „heavy metal” czy „arii operowej”. Jeśli zrobisz to ładnie i ciekawie możesz otrzymać nawet szóstkę z odpowiedzi.

         Czas promocji jest ograniczony w pierwszym semestrze do końca grudnia 2016 zaś w II semestrze trwa od marca do końca kwietnia 2017 r. Każdy uczeń może skorzystać z promocji tylko raz na semestr.

                                               Szczegóły? Pytaj n-la historii…

Bookmark the permalink.

Comments are closed.