• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

UWAGA MIESZKAŃCY GMINY POLKOWICE !!! Zapraszamy wszystkich chętnych zwłaszcza rodziny z dziećmi z terenu Gminy Polkowice do udziału w akcji „TROPICIEL ODPADÓW”.

realizowanej pod patronatem Burmistrza Polkowic

Celem akcji jest kształtowanie i promowanie właściwej postawy sprzyjającej trosce o środowisko, a w szczególności nawyku odpowiedzialnego gospodarowania odpadami.

• Jeśli spacerując z rodziną trafisz gdzieś na dzikie wysypisko śmieci lub miejsca, które są notorycznie zaśmiecane, położone w granicach administracyjnych Gminy Polkowice, sfotografuj je (na przykład telefonem komórkowym) i zapisz sobie jego lokalizację – adres, współrzędne geograficzne odczytane z GPS, lub położenie względem punktów charakterystycznych. Przy lokalizacji wysypisk pomocny będzie System Informacji Przestrzennej dostępny na http://polkowice.e-mapa.net.
  • Wyślij do Urzędu Gminy w Polkowicach wiadomość mailową na adres: kancelaria@ug.polkowice.pl lub złóż informację pisemną bezpośrednio  w kancelarii Urzędu Gminy Polkowice, Rynek 1, w której poinformujesz o tym wysypisku, podając jego lokalizację zdjęcia oraz swoje dane osobowe (imię, nazwisko, miejsce zamieszkania, telefon kontaktowy).
  • Twoje zgłoszenie zostanie sprawdzone przez ekopatrol Straży Miejskiej w Polkowicach i zostaną podjęte niezbędne działania w celu usunięcia odpadów.
  • Wśród uczestników zostanie rozlosowanych 10 zestawów upominkowych. Wszystkie kompletne zgłoszenia (po kwalifikacji merytorycznej)  wezmą   udział   w   losowaniu,   które   odbędzie   się     5 grudnia 2017 r. w siedzibie Gazety Polkowickiej, Rynek 6.
  • Akcja trwa od 1 marca 2017 roku do 30 listopada 2017 roku.
  • Rozstrzygnięcie akcji oraz wręczenie upominków nastąpi 12 grudnia 2017 r. w sali konferencyjnej Ratusza Miejskiego w Polkowicach.