,,UŚMIECH POD CHOINKĘ”

Nadchodzi najbardziej oczekiwany przez dzieci okres przedświąteczny Bożego Narodzenia, dlatego Towarzystwo Przyjaciół Dzieci ,,Iskierka Miłości” działające przy naszej szkole rozpoczyna kolejną akcję charytatywną “Uśmiech pod choinkę”.

Prosimy dzieci i pracowników szkoły o przyłączenie się do tej akcji.

Zbiórka ( zabawek i słodyczy) odbędzie się w dniach 05 – 09 grudnia 2016r.

Zebrane dary prosimy dostarczać w tych dniach do sali nr 9 lub 35.

Zostaną one przekazane oddziałowi TPD w Legnicy do paczek mikołajkowych, gwiazdkowych i żywnościowych dla dzieci z potrzebujących rodzin.

Prosimy dzieci i pracowników szkoły o przyłączenie się do tej akcji.

Zbiórka ( zabawek i słodyczy) odbędzie się w dniach 05 – 09 grudnia 2016r.

Zebrane dary prosimy dostarczać w tych dniach do sali nr 9 lub 35.