Uroczystość pasowania uczniów klas pierwszych.

Dnia 28.09.2018r. w naszej szkole odbyła się uroczystość pasowania uczniów klas pierwszych.
Uczniowie recytowali wiersze i śpiewali piosenki przed rodzicami i zaproszonymi gośćmi. Każdy uczeń zaprezentował się w formie graficznej na klasowej tablicy. Uczniowie złożyli ślubowanie, po czym byli pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej nr1 w Polkowicach. Każda z klas złożyła na ręce pani dyrektor Barbary Bartoszek swoje zobowiązania na bieżący rok szkolny. Zaproszeni goście, rodzice uczniów klas pierwszych i wychowawcy uroczyście podpisali akt ślubowania. Miłym akcentem dla pierwszaków były wręczone im przez burmistrza , pana Wiesława Wabika prezenty.
 Uroczystość ślubowania na długo zostanie w pamięci pierwszaków.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.