• KOMUNIKAT  9/2021

  POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

  Od 04 maja 2021 r.:

  Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

  Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

  Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

  Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

  Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Uroczystość Dnia Mamy w klasie II c.

Uroczystość Dnia Mamy w klasie II c   
 
          W czwartek, 23 maja 2019 r., w klasie II c  miała miejsce uroczystość z okazji Dnia Mamy. Pierwszym z punktów programu był występ artystyczny dzieci, składający się z krótkich scenek nawiązujących do codziennych relacji dzieci z mamami.
 
 

Były także  recytacje wierszy oraz śpiewy piosenek. Następnie dla integracji wszystkich obecnych, na szkolnym korytarzu odbyły się zabawy ruchowe z chustą animacyjną oraz hula – hop. Zabawy cieszyły się dużym zainteresowaniem. Po zabawach nastąpił czas na słodki poczęstunek. W trakcie degustacji odbył się pokaz prezentacji multimedialnej przygotowanej przez wychowawcę Katarzynę Walasek, która prezentowała zdjęcia uczniów z mamami. Uroczystość dostarczyła paniom wiele chwil wzruszeń oraz radości.  
 
Bookmark the permalink.

Comments are closed.