Uroczystość Dnia Mamy w klasie II c.

Uroczystość Dnia Mamy w klasie II c   
 
          W czwartek, 23 maja 2019 r., w klasie II c  miała miejsce uroczystość z okazji Dnia Mamy. Pierwszym z punktów programu był występ artystyczny dzieci, składający się z krótkich scenek nawiązujących do codziennych relacji dzieci z mamami.
 
 

Były także  recytacje wierszy oraz śpiewy piosenek. Następnie dla integracji wszystkich obecnych, na szkolnym korytarzu odbyły się zabawy ruchowe z chustą animacyjną oraz hula – hop. Zabawy cieszyły się dużym zainteresowaniem. Po zabawach nastąpił czas na słodki poczęstunek. W trakcie degustacji odbył się pokaz prezentacji multimedialnej przygotowanej przez wychowawcę Katarzynę Walasek, która prezentowała zdjęcia uczniów z mamami. Uroczystość dostarczyła paniom wiele chwil wzruszeń oraz radości.  
 
Bookmark the permalink.

Comments are closed.