• KOMUNIKAT 6/2021


    W okresie od 12 kwietnia 2021 r. do 18 kwietnia 2021 r.:

    1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

Uczniowie naszej szkoły na Gali Laureatów Konkursów Powiatowych

Uczniowie szkoły  Podstawowej nr 1 w Polkowicach na Gali Laureatów Konkursów Powiatowych.
Uczniowie szkoły  Podstawowej nr 1 w Polkowicach na Gali Laureatów Konkursów Powiatowych.

18 września w Auli Forum w Zespole Szkół w Polkowicach odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom Konkursów Powiatowych organizowanych przez doradców metodycznych  Powiatowego Ośrodka Doradztwa Metodycznego w Polkowicach w roku szkolnym 2019/2020. Cała uroczystość odbywała się przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Do nagrodzonych uczniów naszej szkoły należeli – Jakub Prokopowicz, Jacek Bobeła, Maciej Bobeła, Anastazja Marszał, Katarzyna Kamińska oraz klasy Va, VId, VII d. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.