Uczniowie naszej szkoły na Gali Laureatów Konkursów Powiatowych

Uczniowie szkoły  Podstawowej nr 1 w Polkowicach na Gali Laureatów Konkursów Powiatowych.
Uczniowie szkoły  Podstawowej nr 1 w Polkowicach na Gali Laureatów Konkursów Powiatowych.

18 września w Auli Forum w Zespole Szkół w Polkowicach odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom Konkursów Powiatowych organizowanych przez doradców metodycznych  Powiatowego Ośrodka Doradztwa Metodycznego w Polkowicach w roku szkolnym 2019/2020. Cała uroczystość odbywała się przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Do nagrodzonych uczniów naszej szkoły należeli – Jakub Prokopowicz, Jacek Bobeła, Maciej Bobeła, Anastazja Marszał, Katarzyna Kamińska oraz klasy Va, VId, VII d. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.