• KOMUNIKAT 6/2021


    W okresie od 12 kwietnia 2021 r. do 18 kwietnia 2021 r.:

    1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

Uczniowie klasy III c dziękują wszystkim pracownikom służby zdrowia

Uczniowie klasy III c przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji “Kartka dla medyka”. Doceniając w tym trudnym czasie bardzo ważną i niebezpieczną pracę lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych i wszystkich pracowników służby zdrowia, wykonali dla nich laurki z podziękowaniami!

Pani Kasia z córką oraz pani Iza również się dołączyły. Zdjęcia swoich prac przekazaliśmy m.in. polkowickim ratownikom medycznym, lekarzom z legnickiego szpitala oraz wielu innym medykom. Dziękujemy za Waszą służbę!  

Bookmark the permalink.

Comments are closed.