Uczniowie klasy II c w dniach 18-19.11.2016r. uczestniczyli w wycieczce do Domu Wczasów Dziecięcych w Przemkowie.

Uczniowie klasy II c w dniach 18-19.11.2016r. uczestniczyli w wycieczce  do Domu Wczasów Dziecięcych w Przemkowie.

Podczas pobytu uczestniczyli w warsztatach tkackich. Z wielkim zainteresowaniem podpatrywali oraz uczyli się techniki tkania dywaników. Wykonane samodzielnie prace wzbudziły  wielką radość i podziw.

Podczas wyprawy do lasu oglądali zwierzęta, nazywali warstwy lasu i zbierali liście.

Uczniowie chętnie i aktywnie  brali udział we wszystkich  zajęciach.  Każdemu uczestnikowi wycieczka dostarczyła wielu niezapomnianych wrażeń, na pewno będą ją długo i miło wspominać.