Uczniowie klasy II c czytają przedszkolakom.

 
 
Wszyscy doskonale wiemy, jak ważne jest czytanie dzieciom.  Słuchanie wierszy, bajek, opowiadań, pobudza u dzieci wyobraźnię, rozbudza ciekawość świata, uczy myślenia a także kształtuje nawyk czytania. Dnia 1 marca br. uczniowie klasy II c odwiedzili swoich sąsiadów zza ściany- przedszkolaków, aby przeczytać im o przygodach “Kubusia Puchatka”.

Dzięki temu spotkaniu uczniowie mogli doskonalić sztukę pięknego czytania oraz przełamali swój strach przed występem publicznym.Atmosfera wśród przedszkolaków bardzo sprzyjała czytaniu, ponieważ maluchy w skupieniu i ciszy wysłuchiwały czytanego tekstu.Na koniec spotkania uczniowie wręczyli wszystkim słuchaczom kolorowanki z głównymi bohaterami  “Kubusia Puchatka”. Już nie możemy się doczekać kolejnej wizyty u przedszkolaków!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.