• KOMUNIKAT  9/2021

  POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

  Od 04 maja 2021 r.:

  Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

  Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

  Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

  Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

  Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Uczniowie klasy II a, II b oraz III b gościli w swoich klasach harcerzy.

Spotkanie z harcerzami

Uczniowie klasy II a, II b oraz III b gościli w swoich klasach harcerzy. Podczas spotkania słuchaliśmy gawędy o Ciepłym i Puchatym, którym ludzie obdarowując się wzajemnie szerzyli w swoim miasteczku dobro, piękno i miłość, bawiliśmy się przy pląsach i piosenkach harcerskich. Na zakończenie każdy przedstawił w formie plastycznej, co wg niego jest Ciepłym i Puchatym, co sprawia, że jest szczęśliwy i daje szczęście innym. Było SUPER!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.