• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Uczniowie klas III na dwudniowej wycieczce w Zagórzu Śląskim.

W dniach 4-5.10.2018r. uczniowie klasy III a i III b uczestniczyli w dwudniowej wyciecze do Zagórza Śląskiego. Podczas pobytu w Ośrodku Caritas uczyli się samodzielności i zaradności. W ramach wyjazdu odbyły się zajęcia edukacyjne, krajoznawcze oraz wieczór gier planszowych. Uczniowie odwiedzili Zamek Grodno, gdzie zapoznani się z historią obiektu i regionu. Ważnym punktem wycieczki było odwiedzenie muzeum kopalni węgla kamiennego. Zostali oprowadzeni po „Dawnej Kopalni” w Nowej Rudzie, gdzie przechodząc podziemnymi sztolniami dowiedzieli się jak ciężka jest praca górników.