• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Uczniowie chóru „Vox Pueri” Szkoły Podstawowej nr 1 w Polkowicach zdobyli III miejsce w XII Powiatowym Konkursie Pieśni Patriotycznej w Jędrzychowie.

Uczniowie chóru „Vox Pueri” Szkoły Podstawowej nr 1 w Polkowicach, aby dać świadectwo szacunku dla Ojczyzny, w dniu 10 listopada 2017 roku wzięli udział w XII Powiatowym Konkursie Pieśni Patriotycznej w Jędrzychowie, który odbywał się pod patronatem Starosty Polkowickiego Marka Tramś. Celem tego przeglądu było popularyzowanie twórczości związanej z okresem walk o niepodległość Polski.

Chór „Vox Pueri” w kategorii zespoły wokalne zdobył III miejsce wyśpiewując sukces pieśnią „Polskie kwiaty”.