Uczeń naszej szkoły Mikołaj Zarzycki z klasy VIII b został stypendystą Fundacji im. Jerzego Szmajdzińskiego.

Sukces Mikołaja Zarzyckiego.
 
 Certyfikaty stypendialne, które otrzymała  grupa uczniów szkół podstawowych z regionu jeleniogórsko-legnickiego, zostały wręczone  30 września 2019 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie przez Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego oraz Małgorzatę Sekułę-Szmajdzińską w towarzystwie Burmistrza Polkowic Łukasza Puźnieckiego. Rada Fundacji przyznała Mikołajowi stypendium za osiągnięcia naukowe i sportowe w dyscyplinie strzelectwo sportowe. Po zakończeniu uroczystości delegacja z naszej szkoły  wraz z  p. dyrektor B. Bartoszek i p. J. Molskim złożyła kwiaty pod tablicą upamiętniającą postać Jerzego Szmajdzińskiego.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.