• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Uczeń naszej szkoły Mikołaj Zarzycki z klasy VIII b został stypendystą Fundacji im. Jerzego Szmajdzińskiego.

Sukces Mikołaja Zarzyckiego.

Certyfikaty stypendialne, które otrzymała  grupa uczniów szkół podstawowych z regionu jeleniogórsko-legnickiego, zostały wręczone  30 września 2019 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie przez Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego oraz Małgorzatę Sekułę-Szmajdzińską w towarzystwie Burmistrza Polkowic Łukasza Puźnieckiego. Rada Fundacji przyznała Mikołajowi stypendium za osiągnięcia naukowe i sportowe w dyscyplinie strzelectwo sportowe. Po zakończeniu uroczystości delegacja z naszej szkoły  wraz z  p. dyrektor B. Bartoszek i p. J. Molskim złożyła kwiaty pod tablicą upamiętniającą postać Jerzego Szmajdzińskiego.