• KOMUNIKAT 6/2021

W okresie od 12 kwietnia 2021 r. do 18 kwietnia 2021 r.:

1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskiej kampanii społecznej – „Dobrze cię widzieć” realizowanej w ramach projektu „Bezpieczna droga” – której celem jest poprawa bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności dzieci i młodzieży.Uczniowie klas I-VIII  w ramach projektu otrzymają kamizelki odblaskowe.

OCENIANIE KSZTAŁTUJĄCE
Od  września 2018 r. rozpoczęliśmy starania o certyfikat jakości nauczania. Temu celowi służy m.in. stosowanie metod Oceniania Kształtującego  OK.
Ocenianie kształtujące w szkole to kompleksowy program, którego celem jest podniesienie efektywności nauczania i uczenia się.