• Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 28 maja 2021 r. zmieniającego Rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. 2021r. poz.983) informujemy o zajęciach wspomagających dla uczniów klas IV - VIII, które będą odbywać się w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Wyżykowskiego w Polkowicach od 2.09. 2021 r. do 22. 12. 2021 r. W ramach zajęć planuje się realizację wybranych treści z przedmiotów: język polski, matematyka, język angielski oraz innych wskazanych przez nauczycieli. Uczniowie będą kwalifikowani na zajęcia po uzyskaniu pisemnej deklaracji rodzica o uczestnictwie dziecka.

• Półkolonie dla uczniów klas I - V I organizowane przez Szkołę Podstawową nr 1 oraz Szkołę Podstawową nr 3 w Polkowicach we współpracy z Gminą Polkowice.

• Druki do pobrania :

Karta półkolonie _lato_2021_SP1
    Karta półkolonie _lato_2021_SP3

Tworzymy ,,Ekologiczne zabawki” z surowców wtórnych.

Z okazji Dnia Ziemi odbył się w naszej szkole konkurs pn. „Ekologiczna zabawka ”. Celem konkursu było uwrażliwienie uczniów na ważny problem, jakim jest segregacja odpadów oraz podkreślenie przetwarzalności wielu przedmiotów użytkowych w kreatywny sposób. Wykonując zabawki z surowców wtórnych uczniowie  przekonali się, że wykorzystując
,,śmieci” można dobrze się bawić i stworzyć coś pięknego i ciekawego. I miejsce w konkursie zajął Piotr Maciak z kl. IVa, II miejsce Anita Czachor kl. VIa, III miejsce Izabela Adamowicz z kl. VIa, wyróżnienie: Nikola Cyran z kl .IVb , Liwia Buczma z kl. Vc, Oliwia Jakubowicz z kl. Va.  Nagrodzone prace jak również te  wykonane przez  uczniów klas V-VI na zajęciach technicznych pt. „Ekologiczna zabawka-Recyklingowy struś” wyeksponowano  w sali 59 .