Tworzymy ,,Ekologiczne zabawki” z surowców wtórnych.

Z okazji Dnia Ziemi odbył się w naszej szkole konkurs pn. „Ekologiczna zabawka ”. Celem konkursu było uwrażliwienie uczniów na ważny problem, jakim jest segregacja odpadów oraz podkreślenie przetwarzalności wielu przedmiotów użytkowych w kreatywny sposób. Wykonując zabawki z surowców wtórnych uczniowie  przekonali się, że wykorzystując
,,śmieci” można dobrze się bawić i stworzyć coś pięknego i ciekawego. I miejsce w konkursie zajął Piotr Maciak z kl. IVa, II miejsce Anita Czachor kl. VIa, III miejsce Izabela Adamowicz z kl. VIa, wyróżnienie: Nikola Cyran z kl .IVb , Liwia Buczma z kl. Vc, Oliwia Jakubowicz z kl. Va.  Nagrodzone prace jak również te  wykonane przez  uczniów klas V-VI na zajęciach technicznych pt. „Ekologiczna zabawka-Recyklingowy struś” wyeksponowano  w sali 59 .