Plakat ,,Konkurs maskotka szkolna"
  • 1.W związku ze zmianą Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2021 r., poz. 1967) wprowadza się od 2 listopada 2021 r. obowiązek zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki poza czasem zajęć edukacyjnych, czyli:
    a ) podczas przerw śródlekcyjnych,
    b) w czasie przebywania w szatniach,
    c) przemieszczania się między pomieszczeniami, w sytuacji braku możliwości zachowania dystansu 1,5 m.

• 2.Zgodnie z aktualnymi wytycznymi MEiN, MZ i GIS bezwzględnie obowiązują zasady:
    a) higieny: częste mycie rąk, ochrona podczas kichania i kaszlu oraz unikanie dotykania oczu, nosa i ust,
    b) nie można wymieniać się przyborami szkolnymi między sobą.

Turniej szachowy z okazji Dnia Niepodległości

W dniu 9 listopada odbył się Turniej szachowy z okazji Święta Niepodległości zorganizowanym przez Centrum Kultury w Polkowicach. Z naszej szkoły udział wzięli: Jacek Bobeła (IVa), Matusz Isztwan (IVb), Julian Musielak (IVc), Oliwier Skowroński (Vb), Fabian Musielak i Maciej Bobeła (obaj z klasy VIa). Uczniowie podzieleni byli na dwie kategorie wiekowe. W pierwszej kategorii klas I-IV drugie miejsce zajął Jacek Bobeła, a trzecie Julian Musielak, natomiast w klasach V-VIII trzecie miejsce zajął Fabian Musielak. Turniej przebiegł w miłej atmosferze, pełnej emocji i zaciętych partii szachowych. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i breloczki szachowe, a najlepsza trójka dodatkowo otrzymała statuetki. Gratulacje dla naszych uczniów za odwagę i walkę.