Turniej szachowy z okazji Dnia Niepodległości

W dniu 9 listopada odbył się Turniej szachowy z okazji Święta Niepodległości zorganizowanym przez Centrum Kultury w Polkowicach. Z naszej szkoły udział wzięli: Jacek Bobeła (IVa), Matusz Isztwan (IVb), Julian Musielak (IVc), Oliwier Skowroński (Vb), Fabian Musielak i Maciej Bobeła (obaj z klasy VIa). Uczniowie podzieleni byli na dwie kategorie wiekowe. W pierwszej kategorii klas I-IV drugie miejsce zajął Jacek Bobeła, a trzecie Julian Musielak, natomiast w klasach V-VIII trzecie miejsce zajął Fabian Musielak. Turniej przebiegł w miłej atmosferze, pełnej emocji i zaciętych partii szachowych. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i breloczki szachowe, a najlepsza trójka dodatkowo otrzymała statuetki. Gratulacje dla naszych uczniów za odwagę i walkę.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.