• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Trzecioklasiści na warsztatach wiosennych w Ostaszowie.

Dnia 20.03.2019r.  uczniowie klasy III a i III b uczestniczyli w warsztatach wiosennych w Ostaszowie. Celem zajęć było poznanie zwyczajów związanych

z nadejściem wiosny.

Uczniowie uczyli się rozpoznawać wiosenne kwiaty, samodzielnie siali rzeżuchę i sadzili żonkile. Poznali także zwyczaje wielkanocne. Udekorowali świąteczne babeczki,  które szybko zostały zjedzone ze smakiem. Na zakończenie warsztatów, jak stary obyczaj nakazuje, Trzecioklasiści przy śpiewie i głośnym skandowaniu, pożegnali zimę w postaci marzanny, topiąc ją w pobliskim stawie.  I od razu zrobiło się cieplej!

Zatem ogłaszamy wszem i wobec, wiosna jest już z nami!