The Bear Educational Theatre – zaproszenie na teatr edukacyjny The Bear Theatre, który wystąpi z przedstawieniem w języku angielskim pt. ,, JACKIE AND THE GIANT”

98The Bear Educational Theatre

19 kwietnia na zaproszenie nauczycieli języka angielskiego, do naszej szkoły przybędzie

JACKIE AND THE GIANT

Jest to pasjonująca opowieść o małej dziewczynce, która ucieka przed złym olbrzymem, ale na szczęście na swojej drodze spotyka pomocnego dobrego olbrzyma. Ponieważ jednak w królestwie olbrzymów mówi się tylko po angielsku, Jackie nie obejdzie się bez pomocy publiczności. W ten sposób dzieci na widowni zostają wciągnięte w wir opowieści, a niektóre nawet zaproszone
na scenę. Sztuka przeznaczona jest uczniów klas I-IV. Bonusem do spektaklu są specjalnie opracowane materiały edukacyjne, które pomogą uczniom w utrwaleniu tematyki i słownictwa – zarówno przed, jak i po obejrzeniu przedstawienia. Każdy uczeń po obejrzeniu spektaklu będzie miał możliwość wykonania dodatkowego zadania , za które otrzyma ocenę! Uczniowie zainteresowani spektaklem proszeni są o zgłoszenie się do wychowawców klas lub nauczycielki języka angielskiego p. Joanny Kamińskiej. Cena biletu 12 złotych.

The Bear Educational Theatre jest edukacyjnym teatrem wędrownym z siedzibą w Pradze, w Czechach. Aktorzy tego teatru to międzynarodowy skład. Specjalizują się oni w uczeniu języka angielskiego poprzez interaktywne przedstawienia teatralne oraz inne innowacyjne techniki. Skupiają się na edukacji przez zabawę dostępną dla wszystkich.

Zobacz materiały edukacyjne:Jackie and the Giant teaching materials