The Bear Educational Theatre – zaproszenie na teatr edukacyjny The Bear Theatre, który wystąpi z przedstawieniem w języku angielskim pt. ,, JACKIE AND THE GIANT”

98The Bear Educational Theatre

19 kwietnia na zaproszenie nauczycieli języka angielskiego, do naszej szkoły przybędzie

teatr edukacyjny The Bear Theatre, który wystąpi z przedstawieniem w języku angielskim pt.

JACKIE AND THE GIANT

Jest to pasjonująca opowieść o małej dziewczynce, która ucieka przed złym olbrzymem, ale na szczęście na swojej drodze spotyka pomocnego dobrego olbrzyma. Ponieważ jednak w królestwie olbrzymów mówi się tylko po angielsku, Jackie nie obejdzie się bez pomocy publiczności. W ten sposób dzieci na widowni zostają wciągnięte w wir opowieści, a niektóre nawet zaproszone
na scenę. Sztuka przeznaczona jest uczniów klas I-IV. Bonusem do spektaklu są specjalnie opracowane materiały edukacyjne, które pomogą uczniom w utrwaleniu tematyki i słownictwa – zarówno przed, jak i po obejrzeniu przedstawienia. Każdy uczeń po obejrzeniu spektaklu będzie miał możliwość wykonania dodatkowego zadania , za które otrzyma ocenę! Uczniowie zainteresowani spektaklem proszeni są o zgłoszenie się do wychowawców klas lub nauczycielki języka angielskiego p. Joanny Kamińskiej. Cena biletu 12 złotych.

The Bear Educational Theatre jest edukacyjnym teatrem wędrownym z siedzibą w Pradze, w Czechach. Aktorzy tego teatru to międzynarodowy skład. Specjalizują się oni w uczeniu języka angielskiego poprzez interaktywne przedstawienia teatralne oraz inne innowacyjne techniki. Skupiają się na edukacji przez zabawę dostępną dla wszystkich.

Zobacz materiały edukacyjne:Jackie and the Giant teaching materials

Bookmark the permalink.

Comments are closed.