• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Taneczne Mikołaki.

Z inicjatywy uczniów klasy VIII d w dniu 06.12.2019r. odbyły się w naszej szkole  ,,Taneczne Mikołajki”. Uczniowie klasy VIIId: Gabriela Kauch, Zuzanna Stawnicza, Natalia Olszewska, Julia Wojciechowska, Damian Bąk, Filip Kozina, Dominik Pieńko, oraz uczennica z klasy VIIIb: Pola Kamińska opracowali wspólnie kilka układów tanecznych do znanych i lubianych piosenek.

W dniu Mikołajek zaprosiliśmy klasy: IIIa, IIIb, IIIc do wspólnej zabawy. Uczniowie starszych klas zaprezentowali kilka układów tanecznych i zaprosili swoich młodszych kolegów z klas III do wspólnej zabawy! Dzięki wspólnej zabawie przekonaliśmy się, że bawić umiemy się niezależnie od wieku!
Justyna B-Tutko