ferie

ZIMOWISKO     KARPACZ   2017

Tak jak co roku Oddział Miejski TPD w Legnicy przygotowuje ofertę wypoczynku w czasie ferii zimowych dla dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 15 lat.. Zimowisko odbędzie się w Karpaczu w ośrodkach wypoczynkowych „MORION” oraz w Ośrodku Szkoleniowym „JAGODA”. Planowany jest jeden turnus od 11.02.2017 r. do 20.02.2017 r. Koszt  wynosi 950 zł. Aby zarezerwować miejsce na zimowisko należy zgłosić się po kartę kwalifikacyjną do biura Oddziału Miejskiego TPD, al. Orła Białego 2 oraz wpłacić zaliczkę w wysokości 200 zł. Opłaty za zimowisko można dokonywać w ratach (ostatnia powinna być uiszczona do 16.01.2017 r.).

W cenę zimowiska wliczony jest dojazd i powrót autokarem, paczki ze słodyczami na drogę powrotną, pełne zakwaterowanie w pokojach z łazienkami, wyżywienie, śniadania i kolacje w formie szwedzkiego bufetu, obiad oraz podwieczorek, opieka wychowawcza i pielęgniarska oraz atrakcje zapewnione przez organizatora w programie zimowiska (m.in. kąpiel w aquaparku, jazda na łyżwach, wycieczka do Szklarskiej Poręby lub Jeleniej Góry, konkursy z nagrodami, zwiedzanie muzeów, zawody sportowe, dyskoteki, gry i zabawy).

Szczegółowe informacje: siedziba TPD przy al.Orła Białego 2, 59-220 Legnica lub telefonicznie 76 724-51-09