Tak bawiliśmy się na półkoloni w Szkole Podstawowej nr 1.

Czas wakacji już za nami a wraz z nim zakończyły się w naszej szkole pólkolonie zorganizowane dla dzieci. Było miło i czas szybko płynął. Dlatego w mgnieniu oka minęły nam półkolonie. Kreatywność wychowawców nie pozwalała dzieciakom się nudzić. Odwiedzaliśmy ciekawe miejsca Polkowic i okolic . Rozwijaliśmy wyobraźnię podczas zajęć plastycznych i chart ducha w trakcie gier i zabaw na świeżym powietrzu oraz na “Grzybku” otwartym basenie. Co tydzień organizowane były wycieczki min.. do Wrocławia gdzie dzieci miały okazje odbyć rejs statkiem oraz do Ostaszowa gospodarstwa agroturystycznego i “Wioski indiańskiej”. Współpracowalismy aktywnie z Polkowickim Centrum Animacji gdzie na spotkaniach w kinie odwiedzaliśmy bajkowy i muzyczny świat karaoke. Był to czas zabawy oraz relaksu w miłym towarzystwie. Pragniemy wyrazić wdzięczność wszystkim opiekunom oraz pracownikom szkoły za życzliwość i pomoc.

Do zobaczenia za rok.

Próbka naszej twórczości

Wizyta w gospodarstwie agroturystycznym w Ostaszowie w “Wiosce indiańskiej”

 

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.