• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Tak bawiliśmy się na półkoloni w Szkole Podstawowej nr 1.

Czas wakacji już za nami a wraz z nim zakończyły się w naszej szkole pólkolonie zorganizowane dla dzieci. Było miło i czas szybko płynął. Dlatego w mgnieniu oka minęły nam półkolonie. Kreatywność wychowawców nie pozwalała dzieciakom się nudzić. Odwiedzaliśmy ciekawe miejsca Polkowic i okolic . Rozwijaliśmy wyobraźnię podczas zajęć plastycznych i chart ducha w trakcie gier i zabaw na świeżym powietrzu oraz na “Grzybku” otwartym basenie. Co tydzień organizowane były wycieczki min.. do Wrocławia gdzie dzieci miały okazje odbyć rejs statkiem oraz do Ostaszowa gospodarstwa agroturystycznego i “Wioski indiańskiej”. Współpracowalismy aktywnie z Polkowickim Centrum Animacji gdzie na spotkaniach w kinie odwiedzaliśmy bajkowy i muzyczny świat karaoke. Był to czas zabawy oraz relaksu w miłym towarzystwie. Pragniemy wyrazić wdzięczność wszystkim opiekunom oraz pracownikom szkoły za życzliwość i pomoc.

Do zobaczenia za rok.

Próbka naszej twórczości

Wizyta w gospodarstwie agroturystycznym w Ostaszowie w “Wiosce indiańskiej”