• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Szlachetna Paczka.

Szkolne Koło Caritas włączyło się w przygotowanie Szlachetnej Paczki z Rejonem Polkowic reprezentowanym przez lidera panią Paulinę Kowalczyk – Burek wraz z wolontariuszami. To już XV edycja tej akcji, której hasło brzmi „Jeden za wszystkich wszyscy za jednego”. W sobotę , tj. 12 grudnia pakowaliśmy paczki dla poszczególnych rodzin i wspólnie razem śpiewaliśmy kolędy. 13 grudnia wzięliśmy udział w uroczystej wigilii, na którą zaproszono wszystkie osoby zaangażowane w to wielkie dzieło. Składaliśmy sobie życzenia, kolędowaliśmy ze scholą parafialną. Ten wspólnie spędzony czas był dla nas bardzo radosny i owocny. Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc.

Finał Szlachetnej Paczki odbył się w parafii Św. Michała Archanioła w Polkowicach.

Uczniowie z Szkolnego Koła Caritas
wraz z opiekunem p. Małgorzatą Czerep