• Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 28 maja 2021 r. zmieniającego Rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. 2021r. poz.983) informujemy o zajęciach wspomagających dla uczniów klas IV - VIII, które będą odbywać się w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Wyżykowskiego w Polkowicach od 2.09. 2021 r. do 22. 12. 2021 r. W ramach zajęć planuje się realizację wybranych treści z przedmiotów: język polski, matematyka, język angielski oraz innych wskazanych przez nauczycieli. Uczniowie będą kwalifikowani na zajęcia po uzyskaniu pisemnej deklaracji rodzica o uczestnictwie dziecka.

• Półkolonie dla uczniów klas I - V I organizowane przez Szkołę Podstawową nr 1 oraz Szkołę Podstawową nr 3 w Polkowicach we współpracy z Gminą Polkowice.

• Druki do pobrania :

Karta półkolonie _lato_2021_SP1
    Karta półkolonie _lato_2021_SP3

Szkolny zestaw podręczników i zeszytów ćwiczeń.

SZKOLNY ZESTAW PODRĘCZNIKÓW I ZESZYTÓW ĆWICZEŃ ROK SZKOLNY 2020/2021

Szkoła zapewnia uczniom  podręczniki i ćwiczenia zawarte w  „Szkolnym zestawie podręczników i zeszytów ćwiczeń”.

Rodzice we własnym zakresie zakupują:

1.Podręczniki do religii ( w klasach I – VIII )

2. Podręczniki do drugiego języka obcego dodatkowego w klasach IV – VI:

ZOBACZ:

SZKOLNY ZESTAW PODRĘCZNIKÓW I ZESZYTÓW ĆWICZEŃ ROK SZKOLNY 2020/2021