• KOMUNIKAT  9/2021

  POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

  Od 04 maja 2021 r.:

  Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

  Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

  Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

  Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

  Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Szkolny sukces uczniów klasy III c.

 
 
 
Pod koniec listopada biblioteka szkolna zorganizowała konkurs czytelniczy wśród uczniów klas III. Dzieci odpowiadały na pytania dotyczące wierszy Juliana Tuwima. Laureatami konkursu zostali uczniowie klasy III c, tym bardziej miło jest się o tym pochwalić. Jestem dumna ze wszystkich swoich uczniów(a było ich aż 8), którzy wzięli udział w konkursie i wykazali się znajomością wierszy Juliana Tuwima. Dziękujemy Pani Marcie Kucharczyk i Pani Jolancie Sobczyk za propowanie czytelnictwa wśród uczniów i wspaniałe książki oraz dyplomy!

 
 
Bookmark the permalink.

Comments are closed.