Szkolny Kiermasz Bożonarodzeniowy.

 
 
W dniach 19-20.12.2019r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Polkowicach odbył się Szkolny Kiermasz Bożonarodzeniowy. Organizatorem była Rada Rodziców. Podczas kiermaszu były sprzedawane prace wykonane przez członków koła technicznego.
 
 

 
Uczniowie pod opieką Pani Katarzyny Pereszczuk wykonali aniołki, stroiki oraz bombki. Prócz tego w sprzedaży były, również kartki świąteczne wykonane podczas zajęć techniki przez uczniów klas VI i klasy V d oraz szydełkowe ozdoby wykonane przez Panią wicedyrektor Elżbietę Marciniak. Sprzedażą ozdób świątecznych zajęli się rodzice: Pani Barbara Andrzejak, Pani Bożena Karpidis i Pani Wioletta Trastuli. Kiermasz cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wśród uczniów, rodziców i pracowników szkoły. Wszystkim zaangażowanym osobom serdecznie dziękujemy. Pieniądze, które zostały zebrane podczas kiermaszu, w całości zostaną przekazane na cel charytatywny „Adopcja Serca”.
 
Bookmark the permalink.

Comments are closed.