Plakat ,,Konkurs maskotka szkolna"
  • 1.W związku ze zmianą Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2021 r., poz. 1967) wprowadza się od 2 listopada 2021 r. obowiązek zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki poza czasem zajęć edukacyjnych, czyli:
    a ) podczas przerw śródlekcyjnych,
    b) w czasie przebywania w szatniach,
    c) przemieszczania się między pomieszczeniami, w sytuacji braku możliwości zachowania dystansu 1,5 m.

• 2.Zgodnie z aktualnymi wytycznymi MEiN, MZ i GIS bezwzględnie obowiązują zasady:
    a) higieny: częste mycie rąk, ochrona podczas kichania i kaszlu oraz unikanie dotykania oczu, nosa i ust,
    b) nie można wymieniać się przyborami szkolnymi między sobą.

Szkoła do hymnu

Czy uczniowie SP1 znają hymn? Odpowiedź brzmi “tak”. Udowodnili to biorąc  udział w akcji ,,Szkoła do hymnu”. 10 listopada o godzinie 11.11 uczniowie  wszystkich klas wraz z dyrekcją i nauczycielami uroczyście odśpiewali hymn Mazurka Dąbrowskiego. Biorąc udział w akcji uczniowie udowodnili, że znajomość polskiej historii i symboli narodowych jest im znana i bliska. Brawo młodzi Polacy!