• KOMUNIKAT  9/2021

  POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

  Od 04 maja 2021 r.:

  Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

  Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

  Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

  Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

  Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Świętujemy Dzień Edukacji Narodowej

Dzieci, w październiku, podczas warsztatów technicznych wykonywały ozdobne pudełka na słodkości dla pracowników szkoły z okazji Dnia Nauczyciela. Podczas zajęć panowała miła atmosfera. Dzieci były bardzo zaangażowane w pracę. Udowodniły, że wystarczy pomysł i chęci, aby móc w kreatywny sposób wykonać prostą rzecz. Wielką radość i przyjemność sprawiło członkom koła technicznego wręczanie podziękowań w postaci pudełeczek na ręce pracowników szkoły w dniu 11 października 2019 r.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.