• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Sukces naszych uczniów w Szachowym Turnieju Niepodległości.

Z okazji setnej rocznicy Odzyskania Niepodległości zorganizowany został Międzyszkolny Turniej szachowy dla uczniów „Królewskiej gry” przez Polkowickie Centrum Animacji . Rozgrywki odbywały się w piątek 8 listopada w Starostwie Powiatowym w  Polkowicach na dystansie 7 rund. Uczniowie ze szkół z całej gminy Polkowice rywalizowali ze sobą w tej najpopularniejszej grze na świecie. Naszą szkołę reprezentowali:

w kat. klas I-IV

Julian Domański

Jacek Bobeła

Maciek Bobeła

w kat. klas V-VIII

Filip Oniszko

Jakub Woźniak

Martin Olszewski

Z radością pragniemy  poinformować, że nasi przedstawiciele godnie się zaprezentowali. W kategorii Junior kl. I-IV  II miejsce zajął Jacek Bobeła natomiast  III miejsce zajął Maciek Bobeła.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.