Sukces naszych uczniów w Szachowym Turnieju Niepodległości.

Z okazji setnej rocznicy Odzyskania Niepodległości zorganizowany został Międzyszkolny Turniej szachowy dla uczniów „Królewskiej gry” przez Polkowickie Centrum Animacji . Rozgrywki odbywały się w piątek 8 listopada w Starostwie Powiatowym w  Polkowicach na dystansie 7 rund. Uczniowie ze szkół z całej gminy Polkowice rywalizowali ze sobą w tej najpopularniejszej grze na świecie. Naszą szkołę reprezentowali:  

w kat. klas I-IV

Julian Domański

Jacek Bobeła

Maciek Bobeła

w kat. klas V-VIII

Filip Oniszko

Jakub Woźniak

Martin Olszewski

Z radością pragniemy  poinformować, że nasi przedstawiciele godnie się zaprezentowali. W kategorii Junior kl. I-IV  II miejsce zajął Jacek Bobeła natomiast  III miejsce zajął Maciek Bobeła.

 

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

 

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.