• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Sukces naszych uczniów w VI Powiatowym Konkursie Poezji i Prozy Obcojęzycznej.

14 lutego 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Polkowicach odbył się VI Powiatowy Konkurs Poezji i Prozy Obcojęzycznej. Naszą szkołę reprezentowało 5 uczniów klas I-III: Dawid Gmur i Oliwia Wojciechowska z klasy 1a, Maja Janiak z klasy 1c, Maciej Bobeła z klasy 2a oraz Nikola Łukojko z klasy 3b. W kategorii klas IV-VI szkołę reprezentowali: Damian Kowalski z klasy Vd, Aleksandra Rachwalska i Mikołaj Zarzycki z klasy VIb oraz Gabriela Kauch z klasy VId.

Nagrodzono 2  uczennice naszej szkoły: III miejsce w kategorii klas I-III  zajęła Maja Janiak z klasy Ic, Aleksandra Rachwalska z klasy VIb zdobyła III miejsce w kategorii klas IV-VI.

20180202_121205 (1)