Plan dostępności nauczycieli w roku szkolnym 2022/2023  od 5 września 2022 r.  

Plan dostępności nauczycieli w roku szkolnym 2022/2023 

od 5 września 2022 r.  

Nauczyciel 

Nauczany przedmiot 

 

Poniedziałek 

Wtorek  

Środa  

Czwartek  

Piątek  

Sala  

K. Adamczewska Popów 

Edukacja wczesnoszkolna  

 

 

 

12.30-13.30 

 

11 

A. Mikołajczyk 

Edukacja wczesnoszkolna 

 

12.00-13.00 

 

 

 

Pokój nauczycielski 

J. Szpunar 

Edukacja wczesnoszkolna 

12.30-13.30 

 

 

 

 

17 

E. Słabolepszy 

Edukacja wczesnoszkolna 

 

 

11:45-12:45 

 

 

 

Pokój nauczycielski 

N. Struska 

Edukacja wczesnoszkolna, doradca zawodowy  

12.30- 13.30 

 

 

 

 

32 

R. Janczak  

Edukacja wczesnoszkolna 

 

 

7:45-8:45 

 

 

A. Kureń 

Edukacja wczesnoszkolna 

 

13.30-14.30 

 

 

 

32 

M. Kłapkowska  

Edukacja wczesnoszkolna 

12:40-13:40 

 

 

 

 

33 

K. Walasek  

Edukacja wczesnoszkolna, biologia  

14.30-15.30 

 

 

 

 

34 

K. Pieńko 

Język polski 

14.35-15.35 

 

 

 

 

35 

A. Bobeła  

Język polski, plastyka  

 

 

13:35-14:35 

 

 

40 

M. Maluszycka  

Język polski, WOS, historia 

 

 

 

 

14.30-15.30 

 

50 

N. Sznajdrowicz 

Język polski 

 

14.30-15.30 

 

 

 

54 

A. Sobczyk-Stryjek 

Język polski 

 

 

 

 

13.45-14.45 

50 

B. Adamowicz 

Matematyka  

 

 

 

14.50-15.50 

 

56 

M. Roszak  

Matematyka, fizyka 

 

 

 

14.40-15.40 

 

58 

E. Prokopowicz 

Matematyka  

 

 

14.30-15.30 

 

 

56 

K. Wezner 

Matematyka  

14.30-15.30 

 

 

 

 

39 

D. Paszkiewicz 

Język angielski 

15.25-16:25 

 

 

 

 

53 

M. Salbierz 

Język angielski  

12.50-13.50 

 

 

 

 

52 

J. Kamińska 

Język angielski 

14.35-15.35 

 

 

 

 

35 

M. Kochanowicz 

Język angielski 

 

 

12.30 - 13.30 

 

 

32 

M. Kosińska  

Język niemiecki, informatyka 

15.15-16.15 

 

 

 

 

55 

K. Wesołek 

Język niemiecki 

14.35-15.35 

 

 

    

 

czytelnia 

M. Zarzycki 

Historia 

 

 

 

14.30-15.30 

 

51 

J. Sobczyk  

Historia, bibliotekarz 

 

 

 

14.00 - 15.00 

 

czytelnia 

G. Łucka  

Chemia, biologia  

15:15-16:15 

 

 

 

 

59 

M. Majewicz 

Przyroda, geografia 

 

 

14.30- 15.30 

 

 

58 

K. Pereszczuk  

Technika, religia 

 

 

 

15:25-16:25 

 

         58 

K. Purzycki 

Muzyka  

godz. 14.30 - 15.30 

 

 

 

 

 

41 

M. Bobeła 

Informatyka  

 

 

 

12:35-13:35 

 

57 

A. Adamowicz 

Fizyka 

 

 

 

14.30-15.30 

 

42 

E. Adamowicz 

Wychowanie fizyczne  

 

 

 

13.35-14.35 

 

Pokój nauczycielski nauczycieli wychowania fizycznego 

A. Michalewski  

Wychowanie fizyczne, geografia 

 

 

 

15.30-16.30 

 

Gabinet nauczycieli w-f 

D. Kołodziejczyk- Iwanowska 

Wychowanie fizyczne 

 

 

15.15-16.15 

 

 

40b 

W. Palicka 

Wychowanie fizyczne 

 

14:30-15:30 

 

 

 

 

Pokój nauczycielski nauczycieli wychowania fizycznego,  

sala gimnastyczna 

G. Kielin 

Wychowanie fizyczne 

 

 

7:00 – 8:00 

 

 

Pokój nauczycieli wych. - fiz. 

R. Zaleski 

Wychowanie fizyczne 

13.00-14.00 

 

 

 

 

Pokój n-li wf, sala gimnast. 

M. Schönwetter  

EDB, n- l współorganizujący  

12:30-13:30

 

 

 

 

Pokój nauczycielski 

D. Bucyk 

Pedagog  

 

 

13.30 -14.30 

 

 

49 

A. Wrzesińska- Lukowicz  

Psycholog  

 

13.30-14.30 

 

 

 

48 

K. Cyran  

Pedagog specjalny 

 

 

 

14:00 – 15:00 

 

J. Zarzycka  

Logopeda  

 

 

 

16.15-17.15 

 

60 

L. Surdyk -Patkowska 

WDŻ, n-l współorganizujący  

 

 

12.30-13.30 

 

 

61 

E. Pawełko 

N- l współorganizujący, 

 

 

8:55 – 9:55 

 

 

35 

M. Kucharczyk  

Bibliotekarz, edukacja wczesnoszkolna  

14-.00-15.00 

 

 

 

 

Biblioteka szkolna 

M. Czerep  

Religia  

 

 

 

13.35 -14.35 

 

34 

P. Sajdutko  

Religia  

 

 

 

16.00-17.00 

 

34 

J. Lichwa  

Świetlica 

 

 

15:30-16:30 

 

 

Sala 12 

E. Kubiak  

Świetlica  

 

 

 

15.30 - 16.30 

 

Sala świetlicy 

E. Marciniak  

Świetlica 

14.30-15.00 

 

7.30-8.00 

 

 

43 

T. Michalska  

Świetlica 

 

 

13.30-14.30 

 

 

Sala świetlicy 

B. Mazurek  

Dyrektor, logopeda  

 

7.30-8.00 

 

7.30-8.00 

 

 

 

Gabinet Dyrektora 

 

Strony w dziale:

Strony w dziale: