• KOMUNIKAT 7/2021


    W okresie od 19 kwietnia 2021 r. do 25 kwietnia 2021 r.:

    1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

Startuje wypożyczalnia pomysłów

Kochani Uczniowie!

            Wiemy, że izolacja jest uciążliwa i czasem trudna do zniesienia. Zachęcamy Was, abyście ten wyjątkowy czas starali się spędzić ciekawie i efektywnie, dlatego, choć nie możemy się spotkać, postarajmy się utrzymywać kontakt przez internet.

Dzielcie się z nami sposobami na radzenie sobie z nudą… Może nagracie teledysk, napiszecie zabawną rymowankę, zamieścicie przepis na wyborne ciasto, podzielicie się interesującą grą, literaturą, a może nagracie pozdrowienia dla znajomych…

Te i inne propozycje będą zamieszczane w zakładce „WYPOŻYCZALNIA POMYSŁÓW” znajdującej się na stronie główniej szkoły. Najbardziej atrakcyjne pomysły będą również udostępniane na stronie Facebook’owej.  Nadsyłajcie je na adres: j.dobrzynska@sp1.polkowice.pl lub d.bucyk@sp1.polkowice.pl  Czekamy na Wasze propozycje.

Pedagodzy i Psycholog

Bookmark the permalink.

Comments are closed.