Startuje wypożyczalnia pomysłów

Kochani Uczniowie!

            Wiemy, że izolacja jest uciążliwa i czasem trudna do zniesienia. Zachęcamy Was, abyście ten wyjątkowy czas starali się spędzić ciekawie i efektywnie, dlatego, choć nie możemy się spotkać, postarajmy się utrzymywać kontakt przez internet.

Dzielcie się z nami sposobami na radzenie sobie z nudą… Może nagracie teledysk, napiszecie zabawną rymowankę, zamieścicie przepis na wyborne ciasto, podzielicie się interesującą grą, literaturą, a może nagracie pozdrowienia dla znajomych…

Te i inne propozycje będą zamieszczane w zakładce „WYPOŻYCZALNIA POMYSŁÓW” znajdującej się na stronie główniej szkoły. Najbardziej atrakcyjne pomysły będą również udostępniane na stronie Facebook’owej.  Nadsyłajcie je na adres: j.dobrzynska@sp1.polkowice.pl lub d.bucyk@sp1.polkowice.pl  Czekamy na Wasze propozycje.

Pedagodzy i Psycholog

Bookmark the permalink.

Comments are closed.