• KOMUNIKAT 7/2021


    W okresie od 19 kwietnia 2021 r. do 25 kwietnia 2021 r.:

    1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

Sprawozdanie z XIII Powiatowego Konkursu Literackiego pod hasłem „Piszę, bo lubię”

Dnia 05.03.2020 r. Powiatowa Komisja Konkursowa po zapoznaniu się z 66 pracami uczestników, którzy piszą, bo lubią, wybrała laureatów. Wśród nich znalazło się dwóch uczniów naszej szkoły .W kategorii POEZJA klasy IV-VI – III miejsce zajął  Maciej Bobeła z kl. IV a, SP nr 1 w Polkowicach.Natomiast w kategorii PROZA klasy VII – VIII praca Katarzyna Kamińska z klasy VII a znalazła się na II miejscu.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom. Natomiast wszystkim uczestnikom i ich nauczycielom dziękujemy za wysiłek związany z napisaniem prac konkursowych oraz zaprezentowanie w nich wspaniałych umiejętności literackich.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.